ok

• Výber tovaru

• platba cez učet

• Ok

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme! Sme radi, že ste boli spokojný. Vaša spätná väzba nás motivuje pokračovať v poskytovaní kvalitných služieb. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

• Komunikácia a riešenie nákupu

Osobne som bol aj na predajni.
    Dobrý vyder, dobré ceny, cez e-shop ešte lepšie

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme veľmi pekne za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Sme radi, že ste boli spokojný s komunikáciou a riešením nákupu, ako aj s návštevou našej predajne. Teší nás, že ste ocenili aj naše ceny a výhody nákupu cez e-shop. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu, či už online, alebo osobne!

100% spokojenost

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme za úžasnú recenziu! Sme nadšení, že ste 100% spokojný. Vaša dôvera nás motivuje ďalej poskytovať čo najlepšie služby. Tešíme sa na ďalšiu návštevu!

• SPOKOJNOSŤ A OCHOTA.

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme za vašu recenziu! Sme radi, že ste spokojný a oceňujete našu ochotu. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

• rýchle spracovanie objednávky.

Velky výber,odporučam aj iným!

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme za skvelú recenziu! Veľmi nás teší, že ste spokojný s naším výberom a že nás odporúčate ďalej. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a budeme radi, ak nás opäť navštívite. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

Super

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme za tvoju recenziu! Sme radi, že si spokojný. Tešíme sa na tvoju ďalšiu návštevu!

• rýchlo, spoľahlivo

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme za vašu recenziu! Sme radi, že ste ocenili našu rýchlosť a spoľahlivosť. Je pre nás dôležité poskytovať kvalitné služby a vaša spokojnosť je našou prioritou. Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu!

• Poradili a rýchlo vybavili...

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme za vašu recenziu! Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s našimi službami a že sme vám mohli rýchlo a efektívne pomôcť. Ak by ste v budúcnosti potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

ok obchod

Ahoj!
    Ďakujeme za tvoj čas, ktorý si si našiel pre zhodnotenie nášho internetového obchodu.
    S pozdravom Zepa.

• prehladny e-shop
    • rychle dorucenie -24h

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Sme radi, že sa vám náš e-shop páči a že ste boli spokojní s rýchlosťou doručenia. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. Tešíme sa na vašu ďalšiu objednávku!

• Veľmi príjemný a rýchly servis, ďakujem pekne!

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Sme radi, že ste boli spokojní s naším servisom. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu. Prajeme pekný deň!

• Objednaný tovar bol rýchlo duručený.
    • Nadštandardná komunikácia.

Neustále informácie emailom o procese objednávky. Samotné objednanie tovaru bol veľmi jednoduchý, nešpekulovali a tovar ihneď expedovali. Maximálne odporúčam.

Ahoj,

ďakujeme za tvoju recenziu! Veľmi si vážime, že si si našiel čas na zdieľanie tvojich pozitívnych skúseností. Sme radi, že si bol spokojný s našou rýchlou dodávkou, nadštandardnou komunikáciou a jednoduchým procesom objednania. Tvoje odporúčanie pre nás veľa znamená.

Tešíme sa na tvoju ďalšiu objednávku!

e-shop Zepa.

• Rôzny tovar, blízkosť bydliska
    • Neviem o žiadnej

Ahoj,

ďakujeme za tvoju recenziu! Veľmi nás teší, že si spokojný s naším širokým sortimentom tovaru a že naša blízkosť k tvojmu bydlisku je pre teba výhodou. Radi sa vždy snažíme poskytovať čo najlepší servis našim zákazníkom.

Tešíme sa na tvoju ďalšiu návštevu!

Zepa.sk

Veľmi rýchle doručenie a perfektné jednanie. ( mal som problém z platbou ale vedeli to rýchlo vyriešiť)

Reakcia obchodu ZEPA

ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu.
    Vaša spokojnosť = Naša spokojnosť :)
    kolektív ZEPA.

• Rýchle doručenie. Nízka cena.
    • Zatiaľ žiadne.

Ahoj!
    Ďakujeme, že ste si našli čas zhodnotiť náš eshop a teší nás, že ste spokojná s našimi službami.
    Vaša Zepa.

• Nakupoval som prvý krát, som celkom spokojný!
    • Nič.

Reakcia obchodu ZEPA

ďakujeme za vašu spätnú väzbu a pevne veríme, že s našimi službami budete spokojný naďalej :)
    Tím e-shopu Zepa.

Ahoj!

Ďakujeme za tvoj komentár! Sme radi, že si bol spokojný s rýchlosťou dodania. Snažíme sa, aby naši zákazníci dostali svoje objednávky čo najskôr. Tešíme sa na tvoj ďalší nákup!

Pekný deň prajeme,
    Zepa.